Internet telefonis

Kui oled proovinud internetti oma telefonis, ei kujuta Sa elu varsti enam ilma selleta ettegi. Diili m-internet on kättesaadav parimas levialas kõikjal Eestis.

Rakendub kõikidele mahuvalikutele maksimaalne võimalik üles- ja allalaadimise kiirus. See võimaldab 4G nutiseadmega kasutada kiiruseid kuni 375 Mbit/s alla ja 50 Mbit/s üles, 3G nutiseadmega kuni 42,2 Mbit/s alla ja 5,7Mbit/s üles.

 

Mobiiliga internetis surfamiseks piisab tavalisest kaasaegsest värvilise ekraaniga mobiilist.

 • Tavalise mobiiliga saab internetis surfata DiilPort`i vahendusel, mis kohandab veebilehed väikese mobiiliekraani jaoks ümber.
 • Nutitelefonid, näiteks iPhone, HTC või Nokia N- ja E-seeria mudelid, näitavad aga veebilehti ja e-kirju oma suurel ekraanil üsna samal kujul nagu neid arvutiekraanil vaadata saab.

Nutitelefonideks nimetatakse mobiile, mis oskavad palju enamat kui lihtsalt helistamine või SMS-i saatmine. Nutitelefonide üheks iseloomulikuks eriomaduseks on see, et telefonis sisaldub arvutist tuttav veebilehitseja, mis kuvab veebilehe otse mobiili ekraanile ja üsna samasugusel kujul nagu arvutiekraanil.

Internetis surfamiseks, e-mailide lugemiseks ja paljude muude eriliste võimaluste esitamiseks kasutab nutitelefon Diili mobiilset internetiühendust. Aga selle peale ei pea mobiilikasutaja kuigi palju mõtlema – väike tehnikaime tegeleb tehniliste küsimustega, inimese mureks jääb vaid veebis surfamine, e-posti lugemine ja muude nutikate võimaluste kasutamine.

Interneti APN`iks määra wap.emt.ee või internet.emt.ee.

Tellitavad Diili internetipaketid 30 päevaks

250 MB - 1 € 

Paketti saab tellida:

 • saates SMS sisuga „internet 250" numbrile 9123;
 • valides telefonil *147*250#

1 GB -  2 €

Paketti saab tellida:

 • saates SMS sisuga „internet 1" numbrile 9123;
 • valides telefonil *147*1#

3 GB - 3,99 €

Paketti saab tellida:

 • saates SMS sisuga „internet 3" numbrile 9123;
 • valides telefonil *147*3#

5 GB - 5 €

Paketti saab tellida:

 • saates SMS sisuga „internet 5" numbrile 9123;
 • valides telefonil *147*5#

10 GB - 8 €

Paketti saab tellida:

 • saates SMS sisuga „internet 10" numbrile 9123;
 • valides telefonil *147*10#

 

Diili internetipakettides on andmeside arveldussamm 1 kB. Mahu täitumisel rakendub 1 €/200 MB. Rakendub kõikidele mahuvalikutele maksimaalne võimalik üles- ja allalaadimise kiirus. See võimaldab 4G nutiseadmega kasutada kiiruseid kuni 375 Mbit/s alla ja 50 Mbit/s üles, 3G nutiseadmega kuni 42,2 Mbit/s alla ja 5,7Mbit/s üles.

Ilma internetipaketti tellimata on interneti kasutuse 1 ööpäeva  maksumus 1 € (km-ga) kuni 200 MB (209 715kB)  mahu täitumiseni. Pärast 200 MB täitumist päevas piiratakse kiirus 64 kbit/s allalaadimisel ja 32 kbit/s üleslaadimisel. Uue päeva alguses piiramatu kiirus taastatakse. Interneti arveldussamm on 50 kb.

Andmesidelimiit Eestis on numbripõhine teenus, mis võimaldab määrata maksimaalse pakettandmeside arve kalendrikuus Eestis. Teenus tagab, et Sa ei saa pakettandmeside kasutamise eest suuremat arvet kui oled eelnevalt määranud.

NB! Limiidi hulka ei loeta kuutasulise andmeside makseviisi kuutasu ning samuti kasutust roamingus. Limiidi hulka loetakse kuutasuta mahukasutus ning samuti kuutasulistes makseviisides sisalduvat mahtu ületav kasutus.

Teenusel on eelmääratud limiiditase 30 €, mis on vaikimisi aktiveeritud. Eelmääratud tasemest erinevaid limiite seada ei saa. Soovi korral saab aga limiidi täiesti eemaldada. Sel juhul rakendatakse kliendile üldisi Diil Interneti kasutamistingimusi.

Samuti saadame alati märguande, kui oled jooksval kuul kasutanud kuutasuta internetiteenust vähemalt 10 € ulatuses. Samas ühenduste kasutamist on seejärel võimalik jätkata kuni limiiditaseme saavutamiseni.
Limiidi hulka arvestatakse nii interneti kui ka wap teenustekasutus.

Teenus teavitab limiidi rakendumisest SMS-ga ja/või e-kirjaga. Limiidi täitumisel katkestatakse olemasolev ühendus ja piiratakse andmeside ühenduste loomine Telia võrgus Eestis kuni kalendrikuu lõpuni, kui Sa ise ei eemalda limiidikontrolli. Uue kalendrikuu saabumisel on ühenduste loomine taas automaatselt võimalik. Rakendunud limiiti saab SMS-ga eemaldada, vastavad juhendid saadetakse limiidi saabumisel SMS-ga. Juriidilisest isikust klientide puhul saab õiguslik või selleks volitatud isik juhtida kasutajate limiidi tõstmise õigusi.

Limiit hakkab aktiveerimise järgselt kehtima alates vastavasisulise SMSi saabumisest. Kui määrata limiit, mis on väiksem kui selle kuu juba kasutatud teenus, siis edaspidine ühenduste loomine jooksval kuul ei ole võimalik.

Teenus on tasuta!