30.05.2019

Diil pakub suveks piiramatu mahuga mobiilset internetti

Mobiilioperaator Diil muutis oma 90GB mahuga mobiilse andmeside paketi suvekuudeks piiramatu mahuga paketiks.

„Kuna suveperioodil kulub nii kodukontoris töötades, pidevas liikumises olles kui ka puhkust nautides tavapärasest rohkem mobiilset internetti, pakume Diili klientidele terveks suveks võimalust kasutada piiramatu andmemahuga paketti,“ sõnas Diili erakliendi segmendijuht Pirgit Jalasto.

Piiramatu maht kehtib Diil 90GB paketile vahemikus 1. maist kuni 31. augustini ning seda võimalust saavad kasutada nii kõik praegused kui uued kliendid. Samuti sisaldab kõnealune pakett 8GB mobiilset internetti Euroopa Liidus kasutamiseks.

Jalasto kinnitusel pakub piiramatu mahuga pakett suurepärast võimalust kasutada kiiret 4G mobiilset internetti just seal kus vaja ning täpselt sellise seadmega nagu parasjagu tarvis. Nii pole internetiühenduse kasutamiseks vaja pidevalt luua oma telefoniga hotspot’i ega otsida WiFi võrku.

Lisaks on näha, et Diili klientide poolt tarbitavad mobiilse interneti mahud pidevalt kasvavad. „Aina enam on selliseid kliente, kes kasutavad oma Eesti paketti ka Euroopa Liidus reisides, maksmata selle eest eraldi veel lisaks,“ ütles Jalasto.

Diili piiramatu paketi pakkumisega saab täpsemalt tutvuda Diili veebilehel, kus on ühtlasi võimalus paketi kõrvale valida soodsatel tingimustel süle- või tahvelarvuti.