Välismaal

Diili klient saab mobiilsideteenuseid kasutada välisriikides vastavalt rändlusteenuste hinnakirjale. Alates 15.06.2017 saab kõikides uutes Diili kõnepakettides Euroopa Liidu piires helistada ja sõnumeid saata piiramatult. Vaata pakette siit.

Mujal maailmas sõltuvad rändlusteenuste hinnad vastava riigi operaatoritest.

 

Euroopa liit

Kõikides uutes Diili kõnepakettides saad alates 15.06.2017 Euroopa Liidus viibides piiramatult rääkida ja sõnumeid saata. Kõik paketid sisaldavad ka Euroopa Liidus kasutatavat internetimahtu.

Diil5,99 Diil8,99 Diil13,99 Diil16,99 Diil20,99
5,99 € 8,99 € 13,99 € 16,99 € 20,99 €
0,25 GB (k.a. EL)
piiramatud kõned/sms
1,5 GB (0,5 GB EL)
piiramatud kõned/sms
5 GB (2 GB EL)
piiramatud kõned/sms
12 GB (3 GB EL)
piiramatud kõned/sms
50 GB (5 GB EL)
piiramatud kõned/sms

Kui Sinu pakett ei sisalda Euroopa Liidus tarbitavaid rändlusteenuseid, tasud nende kasutamise eest rändlusteenuse hinnakirja alusel.

Alates 15.06.17 kehtivad Euroopa Liidus vastavalt Euroopa rändlusteenuse regulatsioonile uued soodsamad hinnad.

NB! Kõneminuti hind sõltub sellest, kuhu riiki kõne teed. Kui helistad näiteks Norras viibides USA operaatori numbrile, ei kuulu see kõne reguleeritud rändlusteenuse alla.

Euroopa Liidu piires  
Helistamine 0,0384 €/min
Kõnele vastamine 0,013 €/min
Sõnumi saatmine 0,012 €/ühik
Mobiilne internet 0,009 €/MB

Riigid, kus Euroopa Liidu reguleeritud rändlushinnad kehtivad:
Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna (EEA) järgmiste riikide operaatorite võrkudes: Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Island, Itaalia, Kreeka, Küpros, Leedu, Liechtenstein, Luksemburg, Läti, Malta, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Taani, Tšehhi, Ungari. Lisaks kehtivad reguleeritud rändlustasud veel järgmiste riikide operaatorite võrkudes: Gibraltar, Guadeloupe, Martinique, Mayotte, Prantsuse Guajaana, Reunion, Saint Martin, San Marino, Vatikan.

NB! Eestist välismaale helistamine ei ole (reguleeritud) rändlusteenus, mistõttu kehtib Eestist välismaale helistamisel ja sõnumite saatmisel erinev hinnakiri, mille leiad siit.

  • Kuupakett

  • Kuulagi

  • Mobiilse Interneti kuulimiit

  • Reisikindlustus

  • KKK

Muu maailm

Kõnede, SMS-ide ja mobiilse interneti paketipõhised mahud ja hinnad kehtivad ainult Eesti-sisesel kasutusel juhul, kui pakett ei sisalda ka Euroopa Liidus kasutatavaid mahtusid. Mujal välismaal maksustatakse rändlusteenused vastavalt rändluse hinnakirjale. Orienteeruvaid hindu vaata siit.

  • Nädalapaketid

  • Päevalagi

  • Mobiilse interneti kuulimiit

  • Reisikindlustus