04.03.2021

Telia uuendab Diili kõnekaardi kasutustingimusi ja privaatsusteadet

Telia kaasajastab ja uuendab alates 15. aprillist 2021 Diil kõnekaardi kasutustingimusi ja privaatsusteadet.

Muudatused tingimustes ei mõjuta Diili teenuste igapäevast kasutamist ega hindu ning kliendid saavad kõiki teenuseid kasutada edasi harjumuspärastel tingimustel.

Muudatused on ajendatud soovist teenuste pakkumise tingimusi ning nendega seotud asjaolusid täpsustada ja kaasajastada.

Kõnekaartide kasutustingimuste puhul on põhiliselt kaasajastatud tingimuste 2. peatüki „Mõistlik kasutamine“ all loetletud ebamõistliku kasutamise näiteid. Samuti on ajakohastanud ning lihtsustanud 5. peatükki „Andmete töötlemine ja kaitse“ ja täpsustanud teenuste turvameetmetega seonduvat.

Telia on kaasajastanud ja põhjalikumaks muutnud ka Privaatsusteadet. Privaatsusteade on infodokument, mis annab teavet, kuidas kasutab Telia isikuandmeid (sh sideandmeid). Muu hulgas on toodud suurema selguse huvides andmekategooriate alajaotusse juurde näiteid ning tehtud täiendusi ja täpsustusi isikuandmete töötlemise eesmärkide osas

Telia muudab tingimusi Kõnekaartide kasutustingimuste punkt 3.2.2 alusel seoses vajadusega täpsustada teenuste osutamise või kasutamisega seotud asjaolusid.

Muudetud tingimuste ja privaatsusteatega saab tutvuda Telia ja Diili kodulehel.

Muudetud tingimused jõustuvad kõigi Diil kõnekaardi klientidega sõlmitud lepingute suhtes vaikimisi ja automaatselt 15.04.2021.

Diil kõnekaardi kliendil, kes ei soovi Diili kõnekaardiga teenuste kasutamist jätkata, on õigus soovi korral lepinguline suhe lõpetada, teavitades sellest Diili enne nimetatud kuupäeva.

Loomulikult ei pea kliendid seda õigust kasutama ning saate harjumuspäraselt Diil teenuste tarbimist jätkata.