Era-arve

Era-arve on lahendus, mis võimaldab Sul mobiilinumbri kasutajana tarbida neid Diili pakutavaid m-teenuseid (nt. parkimine, lotopiletite ostmine), mille kasutamist on koondarve või numbri omanik piiranud või mida teine isik omada ei saa (nt Mobiil-ID).Tellimine

Era-arvega saad lepingut sõlmida isikut tõendava dokumendi alusel lähimas Telia esinduses.

Lepingu sõlmimisel avaneb Sul automaatselt võimalus kasutada kõiki Diili pakutavaid m-teenuseid.

Era-arve lepingu sõlmimisel jääb Sinu mobiilinumber samaks. Saad kasutada kõiki teenuseid ning koondarve omaniku piiratud teenuste eest tuleb Sinu nimel iga kuu eraldi arve.

Era-arve seadistamine
Halda teenust

Era-arve leping tuleb sõlmida ka Mobiil-ID teenuse kasutamiseks, kui mobiililepingu omanik on keegi teine.

Seda, milliste teenuste eest tasub koondarve omanik ja milliste eest Sina ise, leiad Diili iseteenindusest lisateenuste lehel, alajaotusest „Maksed mobiiliga”.

Kui koondarve omanik on mõne teenuse kasutamise lubanud, kuid soovid ise nende eest tasuda, tee vastav märge põhinumbri lahtris.

Kui koondarve omanik on mõne teenuse kasutamise piiranud, on era-arve omanikuna see Sul lubatud ja arve selle kohta tuleb Sinu nimele.

Kui soovid, et piiratud teenuse eest tasuks koondarve omanik, peab viimane selleks andma oma nõusoleku ja tegema vastava märke iseteeninduses. Sinul endal seda võimalik muuta ei ole.

Tingimused

Era-arve teenust ei saa kasutada Diili Internet arvutis pakettide ning kõnekaardi kasutajad.

SIM-kaardi ja telefoninumbri vahetust ning liitumislepingu ümbervormistamist saad teha ainult põhinumbriga, mitte Era-arve numbriga.

Kui lõpetad ära oma põhinumbri lepingu, lõpetatakse ka Era-arve leping.


Era-arve teenustingimused